REGISTRACE / ZNÁMKA / ODCIZENÍ

Registrace

Pomocí online registračního formuláře
  • K registraci je potřeba znát jedinečné výrobní číslo rámu jízdního kola, které naleznete na spodní části rámu mezi pedály (viz obrázek pod textem) nebo v Záručním listu.
  • Vyplňte online formulář. Po dokončení vyberte způsob platby.
  • Při registraci máte možnost přiložit vlastní fotografie Vašeho jízdního kola.
  • Po registraci obdržíte emailem Certifikát a přístupové údaje do evidence CEREK.

Cena registrace: 99,- Kč / 5 let.

KOUPIT
BEZPEČNOSTNÍ ZNÁMKA

Známky CEREK jsou také opatřeny speciálním patentovaným lepidlem, prostřednictvím kterého je dosažena minimální trhavost a maximální odolnost vůči vnějšímu poškození. Známku aplikujete na Vámi vybraný produkt, který chcete ochránit a registrací dostat do celoevropské databáze kradených kol. Známku aplikujete na odmaštěný povrch, na dobře viditelné místo. Označením produktu můžete preventivně chránit svůj majetek před krádeží a maximálně zkomplikovat přeprodej.
Tato ochranná známka je speciálně vyrobena z polykarbonátu, který je vysoce odolný vůči odstránění nebo klimatickým podmínkám.

KOUPIT
ODCIZENÍ / ZTRÁTA

Po zjištění, že Vám bylo jízdní kolo odcizeno, neprodleně informujte Policii České republiky a v Centrálním registru jízdních kol – CEREK označte Vaše jízdní kolo statusem ODCIZENÉ. Pokud bude Vaše jízdní kolo nalezeno, je možné Vás okamžitě kontaktovat a jízdní kolo Vám bude navráceno. V případě dotazu na původ Vašeho registrovaného jízdního kola ve vyhledávači registru CEREK kdekoliv na světě a bude-li Vaše jízdní kolo označené statusem ODCIZENÉ, bude tato informace ihned odeslána Vám a spolupracujícím státním orgánům. Pokud jste neoznačili Vaše jízdní kolo statusem ODCIZENÉ, bude tato informace odeslána pouze Vám a Vy o této skutečnosti můžete informovat Policii ČR.

KOUPIT
VÝHODY REGISTRACE
  • Registrace u jediného celostátního registru jízdních kol v České republice.
  • Každé jízdní kolo má své jedinečné výrobní číslo (číslo rámu jízdního kola) a proto je možné jej okamžitě identifikovat.
  • Spoluprací s Policií ČR a Městskou policií se výrazně zvyšuje pravděpodobnost navrácení Vašeho jízdního kola při ODCIZENÍ.
  • V případě dotazu na Vaše jízdní kolo v registru CEREK se tuto informaci ihned dozvíte pomocí e-mailu.
  • Při odcizení máte možnost v registru CEREK označit své jízdní kolo jako ODCIZENÉ.
  • V případě dotazu na Vaše jízdní kolo, které je označeno jako ODCIZENÉ, bude tato informace ihned odeslána Vám a spolupracujícím státním orgánům.
KOUPIT